Sohbete Katıl!

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC Sohbet Bağlan

Mobil Bağlan

mIRC İndir


Javasız Chat Sitesi

adminweb Ocak 2 2022  Etiket: , , , , Yorum Yok

Javasız Chat Sitesi

Javasız Chat Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Javasız Chat Sitesi

Teknolojik sohbet kanalımız olan www.chatdunyasi.com sohbet odalarına hoş geldiniz. Sohbet Odalarını geçmiş ile şimdiki zamanla çok kolay bir şekilde kıyaslanabilir. Günümüz artık teknoloji devri olmakla, aynı zamanda bir çok uygulama ve programları, eklentileri de geride bırakmak anlamına gelmektedir.

Eski zamanlarda java üzerinden sohbet kanallarına giriş yapılmaktaydı. Bu bir eklentiydi aslında. Kullanmış olduğumuz tarayıcılarımıza bu eklentileri yükleyerek, aktifleştirerek, sohbet kanallarına rahatlıkla giriş yapılması amacıyla kullanılan bir eklenti idi. Peki ne oldu bu java ya ? Teknoloji gelişti ve javaya artık hiç bir ihtiyaç kalmadı. Sohbet kanallarına artık Java olmadan da giriş yapılabiliyor.

javasiz chat sitesi

Javasız Chat Sitesi, Javasız Chat Odaları, Javasız Sohbet, Ücretsiz Javasız Chat Kanalları, Java Sohbet Odaları,

Mobil Sohbet Deneyimi

Cep telefonlarına Java eklentisi yüklenmiyordu o dönemler. Çünkü telefonlar desteklemiyordu. Sadece Chat kanallarına giriş yapmak için (Bilgisayarlar, Laptoplar) için geçerli olan bir eklentiydi. Laptoplar bile daha yeni yeni piyasaya çıkmaya hazırlanıyordu o dönemler. Telefonlar bile daha az gelişmişti. Hatta android tabanlı bile değillerdi.

Android yani akıllı telefonlarımızdan sadece tek bir tuş sayesinde kolaylıkla çet yapmaya bile ihtiyaç duyduğumuz zamanlar artık geride kaldı. Şimdi ise rahatlıkla istediğimiz her şeyi tek bir tuş sayesinde yapabiliyoruz tıpkı Chat Odalarına giriş yaptığımız gibi.

Bir önceki makalemiz olan Canlı Mobil Chat Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

javasiz chat sitesine hemen baglan

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Rusya chat sohbet muhabbet odaları

Rusya chat sohbet muhabbet odaları Avrupa kıtası üzerinde bir çok ülke bulunmaktadır. Almanya, Hollanda, Fransa, İspanya, İtalya, Danimarka, Belçika, İskoçya, >>>

No Resim

kızlarla seviyeli chat

kızlarla seviyeli chat Seviyeli sohbet denince aklımıza ilk gelen düzgünce sohbet edip keyif çatabileceğimiz bir ortamın geldiğini hepimiz biliyoruz, seviyeli >>>

No Resim

Mobile Sohbet

Mobile Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Mobile Sohbet İnternetteki çoğu sohbet yazılımı java çalışma zamanı veya adobe kullanırdı bir zamanlar. >>>

ChatDunyasi.Com;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Bağlantı Adresleri

Sohbet
Mobil Sohbet
Sohber Odaları

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2021 Sohbettema.Com By diE